Merkez Ofis

Eryaman Mah. 4.Cad. No27A Etimesgut- Ankara

E-posta Adresi

info@piezoenerji.com.tr

Telefon Numarası

Hizmetlerimiz

Profesyonel olarak elektrik taahhüt ve santral sistemleri alanında hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.


İster büyük bir değişime, ister yeni bir elektrik projesine veya solar sistemlere ihtiyacınız olsun, ister yapılacak işlerinizi anlatmak isteyin, olağanüstü hizmetler sunmaya kararlıyız.

Solar Sistemler


Elektrik fiyat artışlarından bağımsız olmak istiyorsunuz. Kazanç sağlayan uzun vadeli bir yatırım yapmak istiyorsunuz. Bunları yaparken ülkemizin öz kaynaklarını değerlendirmek ve çevreye zarar vermemek istiyorsunuz. Solar güneş enerjisi yatırımı sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Tarımsal Sulama Güneş Santral Paketleri

Şebeke hatlarından uzak yerlerde kalan tarımsal arazilerin elektrik ihtiyacının karşılanması için en uygun çözüm güneş enerjili sulama sistemlerdir. Düzenli sulama tarımsal arazilerde en önemli konulardan biridir. Gerekli ve yeterli sulama yapılmazsa ürün tamamen kaybedilip, işçilik ve yatırım maliyetlinin tümü kaybedilebilir.

Güneş Santrali Fizibilitesi ve Kurulumu

Güneş enerjisi santraline yatırım yapmak isteyen girişimciler öncelikle iyi bir fizibilite çalışması yapmalıdır.

Güneş Santrali Aydınlatma Sistemleri

Güneşten gelen sonsuz enerjiyi fotovoltaik modüllerin ve diğer bileşenlerin kurulumu ile elektrik enerjisine çeviren sistemlerdir. Güneş enerjisi santralleri hesap makinelerindeki sistemler gibidir fakat büyük ebatlarda güneş pilleri kullanılır.

Çatı Güneş Santrali Kurulumu

Şebeke bağlantılı çatı sistemleri, üretilen elektriğin akülerde depolanması yerine, üretim yerinde tüketilmesi prensibine dayalı çalışmaktadır.Üretilen DC güç inverter ile AC güce çevrilmektedir.

Elektrik Taahhüt


Bir yapının oluşturulması için imzalanması gereken pek çok sözleşme bulunmaktadır. Örneğin binanızın yangın tehlikesine karşı önlemlerin alınmış olduğunu belgeleyen yangın projesi sözleşmesi gibi. Bu sözleşmelerden biri de elektrik taahhüt sözleşmesi olarak karşımıza çıkar.

Enerji Nakil Hatları

Enerji nakil hatları genel olarak; standartlara bağlı kalınarak inşa edilen, üretilen elektrik enerjisinin uzak noktalara taşınmasını sağlayan, farklı konstrüksiyon yapılarına sahip direkler, iletkenler, topraklama ekipmanları, hırdavat takımları ve izolatör ekipmanları gibi malzeme gruplarından meydana gelen taşıma hatlarıdır.

Elektrik Üst Yapı

Nitelikli özel binalar , hastahane,otel, rezidans , AVM, iş merkezleri ,toplu konutlar, akıllı konut sistemleri ve endüstriyel tesislerin,kuvvetli zayıf akım tesisatları(aydınlatma, priz ,elektromekanik besleme pano,kablo tava sistemleri , paratoner,çevre aydınlatma,yangın alarm, telefon, TV, CCTV,seslendirme, data), enerji dağıtımı, trafo tesisi, jeneratör, tüm kuvvetli ve zayıf akım sistemlerinin mühendislik hizmetleri, yapımı ve işletmeye alınması

Elektrik Altyapı

Enerji nakil hatlarının, orta gerilim trafo tesislerinin, enerji dağıtım merkezlerinin, haberleşme altyapı tesislerinin mühendislik hizmetlerinin projelendirilmesi , imalatların yapılması ve devreye alınması hizmetleri.

Projelendirme


Proje, bir probleme çözüm bulma ya da beliren bir fırsatı

değerlendirmeye yönelik, bir ekibin, başlangıcı ve bitişi belirli bir süre ve sınırlı bir finansman dahilinde, birtakım kaynaklar kullanarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi göz önünde bulundururken olası riskleri yönetmek şartıyla, tanımlanmış bir kapsama uygun amaç ve hedefler doğrultusunda özgün bir planı başlatma, yürütme, kontrol etme ve sonuca bağlama sürecidir.

Zayıf Akım Projeleri

Genel Güvenlik Sistemleri ile Telekomunikasyon ve Otomasyon konusunda Dizayn ve Proje çalışmaları aşağıdaki gibi yapılmaktadır.

Trafo ve Enerji Hattı Projeleri

Elektrik üretim santrallerinden üretilen enerjiyi toplamak veya tüketim bölgelerine elektrik enerjisini dağıtmak amacıyla kullanılan “Enerji Nakil Hatları” tesis edilmeden önce, elbetteki her yapı gibi projelendirilme, kontrol, onaylanma ve kabul edilme süreçlerinden geçmektedir. Bu yazımızda ENH projelerinin hazırlanma sürecinden bahsedeceğiz.

GES Projeri ve Çağrı Mektubu Çıkarılması

GES Projeri ve Çağrı Mektubu Çıkarılması

Elektrik Projeleri

Sosyal yaşamımızda büyük bir önemi bulunan elektrik, günlük hayatımızı kolaylaştıran ve konforumuzu artıran teknolojik araç ve gereçlerin kullanımdaki önemi çok büyüktür.

Abonelik İşleri

Elektrik dağıtım şirketi ile bağlantı işlemleri tamamlandıktan ve elektrik tesisatınız hazır olduktan sonra abonelik aşamasına geçilir. Abonelik, bundan sonraki süreçte elektrik kullanacak kişinin görevli elektrik şirketi ile sözleşme imzalayarak elektrik satış hizmeti almaya başlaması anlamına gelir.

MÜŞTERİLERİMİZLE YAN YANA ÇALIŞIYORUZ VE UYGUN HER PROJEYİ UYGULUYORUZ.

Çalışmalarımız aşağıda listelenenlerle sınırlı olmamakla birlikte, bir dizi benzersiz elektrik projeleri yapıyoruz.


Elektrik Dağıtım

Kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi sağlamak için gerekli yatırımların ve bakım çalışmalarının planlanması ve

yürütülmesiyle, güvenli ve sürekli bir elektrik şebekesi oluşturma

hizmetidir.

Projelendirme

Amaç ve hedefler doğrultusunda kaynakların verimli kullanımı, risklerin yönetimi, takım çalışması ve iletişim gibi kritik unsurların dikkate alınması ile projenin başarıyla tamamlanması amaçlanır.

Zayıf Akım Projeleri

Telekomünikasyon, veri iletişimi, güvenlik ve otomasyon sistemleri gibi düşük voltajlı sistemlerin tasarımı, kurulumu ve devreye alınması ile ilgili kompleks bir süreci kapsar.

GES Projeleri

Yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan güneş enerjisinin elektrik

enerjisine dönüştürülmesi amacıyla, PV panellerin kurulumu ve güneş enerjisi santrallerinin inşası gibi işlemleri içeren yenilenebilir enerji projeleridir.

Trafo Enerji Hatları

Enerji iletim ve dağıtım sistemlerinin temel bileşenleri olup, elektrik enerjisinin yüksek gerilimli hatlardan düşük gerilimli hatlara veya tüketicilere taşınması ve dağıtılmasında kritik bir rol oynar.

Elektrik Altyapısı

Elektrik altyapısı, enerji üretimi, iletimi ve dağıtımı için gerekli olan tüm donanımları ve yapıları içeren bir sistemdir ve güvenli, sürekli ve verimli bir enerji tedarikini sağlamak için düzenli bakım ve yatırım gerektirir.

Sunduğumuz çeşitli hizmetleri görmek için aşağıya bir göz atın.


Mühendislik99%
Projelendirme99%
Altyapı Hizmetleri99%
Abonelik İşlemleri99%
0

Çalışan Sayımız

0

Tamamlanan Projeler

0

Santral Sayısı

0

Yürütülen Proje

GENEL ELEKTRİK PROJELERİNDE ÜSTÜN PERFORMANS VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Tüm müşterilerimize olağanüstü hizmetler sunuyoruz ve tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için buradayız.


Ankara'da elektrik taahhüt işleri ve santral sistemleri üreten yenilikçi firmayız.

Elektrik taahhüt ve solar sistemler alanında uzmanız; mevcut alanın yenilenmesi veya daha önce var olmayan yepyeni bir proje oluşturabiliriz. Her türlü elektrik ve yapıyı her türlü estetik talebe göre yapıyoruz.

Size en iyi mühendislik ve elektrik proje hizmetlerini sunmak için çalışıyoruz.

Size en üst düzeyde hizmeti garanti ediyoruz, 20 yıldan fazla deneyime sahibiz. Hemen iletişim için bilgilerinizi gönderin!

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Eryaman Mah. 4.Cad. No27A Etimesgut- Ankara

Ankara Ofisimiz

Hakkımızda

Teknolojik ve idari altyapısı, elektrik ve enerji sektöründeki lider pozisyonu ile Piezo Enerji.

İletişim

+90 312 385 83 50

Eryaman Mah. 4.Cad. No27A Etimesgut- Ankara

©2023 Tüm Hakları Saklıdır.