SOLAR SİSTEMLER

SOLAR GÜNEŞ ENERJİSİ HİZMETLERİMİZ (LİSANSSIZ)

Elektrik fiyat artışlarından bağımsız olmak istiyorsunuz. Kazanç sağlayan uzun vadeli bir yatırım yapmak istiyorsunuz. Bunları yaparken ülkemizin öz kaynaklarını değerlendirmek ve çevreye zarar vermemek istiyorsunuz. Solar güneş enerjisi yatırımı sizin için en iyi seçenek olacaktır!

Piezo Enerji, solar güneş enejisi hizmetleriyle yatırımcıların en iyi destekçisidir. Hizmetlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

SOLAR GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMI YAPMAK İSTEYENLER NE YAPMALI?

Piezo Enerji aracılığıyla solar güneş enerjisi yatırımı yapmak isteyenler yapması gerekenler şöyle sıralanabilir:

* Arazi tespit/Kurulum alanının belirlenmesi
* Ön fizibilitenin yapılması
* ÇED muafiyet ve tarım yazısının alınması ve haritalama çalışması
* Dağıtım şirketine başvurunun yapılması
* Mevzi imar çalışmasının yapılması
* TEDAŞ projelendirme işlemlerinin yapılması
* Finans imkanlarının araştırılması ve satış sözleşmesinin imzalanması
* Ürün seçimi ve kurulum hizmetleri
* Bakım/onarım hizmetleri

Bu aşamaların ayrıntılarını aşağıda okuyabilirsiniz.

ARAZİ VE ÇATI TESPİT HİZMETLERİ

En başta kurulum yapmayı düşüneceğiniz bir alanda Ön Fizibilite yapılması gerekir. Piezo Enerji arazi ve çatı tespit çalışmaları için hizmet vermektedir. Uzman mühendislerimizle güneş santrali yapmak istediğiniz arazi çatı yerinde incelemesi yapılarak proje için ön bilgi verilir. Daha sonrasında detaylı bi çalışma yapılarak projenlendirme ve raporlama yapılır. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

ÖN FİBİLİTE HİZMETLERİ

Kurulum alanını belirledikten sonra elektrik tüketiminiz ve hangi saatlerde elektrik kullandığınıza bakarak Piezo Enerji tarafından kapsamlı bir Ön Fizibilite yapılır. Bu sayede kısa zamanda Ön Fizibilite sürecini tamamlayabiliriz.

Piezo Enerji tarafından yapılacak olan Ön Fizibilite, sizin koşullarınızda geçerli olan bilgileri temel alarak, yıllık ve solar güneş enerjisi tesisinin ekonomik ömrü olan 25 yıl neticesinde elde edilecek olan gelirleri, kazancı, yapılacak olan yatırımın amorti süresi ve bunların neticesinde izlenmesi gereken süreçle ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ön Fizibilite hizmetimizin teslim süresi 2 gündür.

 

DAĞITIM ŞİRKETİNE BAŞVURU HİZMETLERİ

Kurulum yapmayı düşündüğünüz alanda Ön Fizibilite yapıldı ve bu çalışma neticesinde solar güneş enerjisi yatırımının sizin koşullarınızda ne derece avantajlı olduğu anlaşıldı. ÇED muafiyet yazısı, tarım yazısı ve haritalama çalışması yapıldıktan sonra solar güneş enerjisi tesisinin kurulacağı bölgenin bağlı olduğu dağıtım şirketine başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuruları sizin adınıza vekaletle Piezo Enerji’de yapabilir. Tek yapmanız gereken bu iş için vekalet vermek olacaktır.

Başvuru için gerekli olan bilgi ve belgeleri Piezo Enerji tarafınıza sağlamaktadır. Lütfen irtibata geçiniz.

TEDAŞ PROJELENDİRME HİZMETLERİ

Piezo Enerji TEDAŞ’ın kriterlerine uygun olarak solar güneş enerjisi tesisinin bütün mühendislik çalışmalarını yaparak proje onayını almanızı sağlar. Proje onayı hakkında daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

FİNANS HİZMETLERİ

Birçok banka ve finans kurumları solar güneş enerjisi tesisleri için finansal kredi ve destekler sunmaktadır. Bu konuda Piezo Enerji yatırımcılara en iyi şekilde destek olmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

ÜRÜN SEÇİMİ VE KURULUM HİZMETLERİ

Piezo Enerji uyguladığı bütün projelerde yerli ve yabancı üreticilerle çalışır ve en iyi kaliteyi siz yatırımcıların hizmetine sunar. Çözüm ortaklarımız sayesinde birçok markayı en uygun fiyata sunabilmemiz dışında, herhangi bir marka bağımlılığımız olmadığı için güncel projenin gerektirdiği en uygun solar panel teknolojilerini hizmetinize sunabiliyoruz.

Piezo Enerji ve çözüm ortakları Türkiye genelinde yüzlerce solar güneş enerjisi tesisini başarı ile yatırımcıların hizmetine sunmuştur.

BAKIM, ONARIM VE İZLEME (MONITORING) HİZMETLERİ

Solar güneş enerjisi yatırımı yapmak size birçok avantaj sağlayacaktır fakat mesele burada bitmiyor. Solar güneş enerjisi tesisinden en iyi verimi alabilmek için periyodik olarak bakım ve onarım faaliyetleri yapılmalı ve tesis sürekli uzaktan izlenmelidir.

Piezo Enerj bu alanda da yatırımcıların en iyi destekçisidir. Bütün bakım ve onarım faaliyetleriniz uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Bakım ve Onarım alanında teknik kadromuz çok deneyimli olup Türkiyenin her yerinde laşacak ekibimiz hazır beklemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

 

GARANTİ HİZMETLERİ

En önemli meselelerden biri de solar güneş enerjisi sistemlerine verdiğimiz garantidir. Piezo Enerji üretici tercihi yaparken verilen garantilere son derecede önem verir ve bu garantileri doğrudan yatırımcılara yansıtır. Garantiler şöyledir: Ürün garantisi (10 yıl), Üretim garantisi (10 yıl sonra %90, 25 yıl sonra %80).

Bu garantiler bakım onarım faaliyetlerimize ve ürünlerimize ne derecede güvendiğimizin açık göstergesidir. İşletmelerin riski burada hiç yok diyecek kadar azdır.

TOP